В Зеленодольській громаді внаслідок обстрілу рашистів загинула жінка, шестеро поранених
Григорій Давиденко
21.08.2022
607
![На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі](https://scontent.fdnk3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/299352984_414589370774966_8236784289397336484_n.jpg?stp=cp1_dst-jpg&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LkXwvPwmxmEAX_eRjGI&_nc_ht=scontent.fdnk3-1.fna&oh=00_AT9wPilKL2cknE5VeHN3wWX_6heVVp1CvW759qgvc3THIw&oe=63083916)
Сумні новини надійшли сьогодні з Криворізького району. московитські зграї продовжили діставати своєю зброєю з-за лінії фронту південь Дніпропетровщини, беручи за мішені житлові будинки з мирним населенням. Вочевидь, давно пора росію визнавати не спонсором тероризму, а державою-терористом, зі всіма логічними наслідками у вигляді повного економічного ембарго і заборони в'їзду її громадянам до інших країн. Україна вже визнала рф державою-терористом 22 травня 2022 року і звернулася до усіх держав світу підтримати це рішення. Щоб у підсумку домогтися повної ізоляції рф з її імперськими амбіціями.
Голова облради Микола Лукашук у вечірньому дописі навів факти воєнних злочинів росії вдень 21 серпня:
- Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 179 доба добігає кінця.
На жаль, маємо трагічні новини з Криворізького району.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
За оновленою інформацією, загальна кількість постраждалих – семеро людей. Це троє чоловіків, троє жінок та 9-річний хлопчик. У всіх – осколкові ураження.
В Зеленодольську є пошкодження дачних будинків, спорткомплексу, дитячого садка, сільськогосподарської техніки. В одну квартиру у 5-поверховому будинку влучили уламки реактивного снаряду.
Рятувальники вже завершили обстеження території обстрілу.
Також під ворожий вогонь потрапило село Кошове, що в Широківській громаді Криворізького району. Без жертв, дані щодо руйнувань з‘ясовуються.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
російські війська – вбивці, терористи, окупанти. Вся їхня країна має бути ізольована від цивілізованого світу.
Пам’ятайте, що в України – найкращі захисники, які роблять все можливе, аби вигнати окупантів геть з нашої землі. Кожен українець зараз має зробити свій посильний внесок в нашу Перемогу. Допомагаймо нашим Збройним силам України, щоби ця Перемога настала якнайшвидше.
Віримо в ЗСУ, в Президента, підтримуємо державу. Україна – незламна.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ