Вдень фашисти атакували Нікопольщину, Зеленодольську і Покровську громади, пошкодили оселі і підприємство

Григорій Давиденко 22.04.2026 85
Немає опису світлини.

 Дивовижні поступки Трампа ерефії заганяють США в глухий кут.  На слуханнях Гельсінської комісії 21 квітня риторика учасників була такою ж різкою, як і розвідувальні оцінки. Конгресмен-республіканець від Південної Кароліни Джо Вілсон назвав ситуацію єдиною масштабною загрозою. «Сполучені Штати протистоять не лише Ірану, а ширшій осі росія–Іран», – заявив Вілсон. За його словами, ці країни вже не просто партнери, а скоординований фронт, який через постачання озброєнь, обмін розвідданими та схеми обходу санкцій підриває глобальне лідерство США, пише "Радіо Свобода".

    Це абсолютно точне визначення, проти цієї "осі зла" слід діяти так само наступально, аби стримати поступ фашистів. Сьогодні в Січеславщині вони знову коїли єдине, що вміють... Нові факти воєнних злочинів наводить обласна рада.

   "Безпекова ситуація у Дніпропетровщині станом на 18:30.
▪️Нікопольський район.
   Окупанти били по району FPV-дронами й артилерією. Цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській, Покровській сільській та Червоногригорівській громадах.
    Сталася пожежа. Пошкоджені 3 приватні будинки, автівка, підприємство, мікроавтобус та інфраструктура.
▪️Криворізький район.
   По Зеленодольській громаді окупанти вдарили FPV-дронами.
Є пошкодження на території приватних домоволодінь.
▪️Синельниківський район.
По Покровській громаді росіяни вдарили КАБами. Горіла споруда, що не експлуатувалася.
Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ