Вдень ворог обстріляв Нікополь і Покровську громаду
Григорій Давиденко
24.06.2023
343
![Немає опису світлини.](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/356105346_616391127261455_3913048548581238730_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3XYgwNHDJ1wAX86IeiR&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfCK44_MF02BH0UctY8xaB1tCJuD_V3P0LdA-_OCXsQFRQ&oe=649C7028)
Українці сьогодні провели день із гарними новинами з рф, де ватажок "вагнера" пригожин ходив "розбиратися" до москви із оленярем шойгу. На жаль, не дійшов 200 км, як щойно повідомили ЗМІ, і повернув голоблі назад - у польові табори. Бо, мовляв, може пролитися російська кров. Виходить, що коли вона ллється в Україні, то не страшне.
Хоча пригожин вже спромігся на заяву, що перед 24 лютого 2022 року Україна не збиралася нападати на ерефію і вся їхня так звана сво - даремна затія. Ось така мудрість по шкоді...
Та бойові дії заколотників у рф, як не прикро, не переключили уваги на них її окупаційних формувань в Україні. Про денні воєнні злочини в Нікопольщині повідомив увечері голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук:
- Безпекова ситуація у Дніпропетровщині станом на 19:30.
За сьогодні ворог чотири рази обстріляв Нікопольщину.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Пошкоджено 6 приватних житлових будинків, 3 обʼєкти, 7 господарчих споруд, легковик, газопровід й лінії електропередач. В результаті обстрілів загинув 71-річний чоловік.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ