«Війна триває, безтурботними бути не можна» - звернення Володимира Зеленського

За матеріалами інтернет-видань 22.05.2022 508
Зеленський, фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський учора, 21 травня, звернувся із відеозверненням, поширеним  "Українською правдою", до всіх українців. У ньому закликав громадян в тилу, котрі дозволяють собі бути безтурботними чи недбалими, допомагати армії та ніколи  не забувати, що війна триває і досі:

- Підписав указ про нагородження наших героїв. 215 військовослужбовців Збройних Сил України відзначені державними нагородами. З них 30 - посмертно.

Майже щодня в мене на столі такий чи інші подібні укази. Про відзначення наших захисників і захисниць. Про присвоєння звання Герой України. І це відображає тяжкість воєнної ситуації. Війна, на жаль, продовжується. Війна не закінчилась. Нам ще потрібно битись і йти вперед до перемоги.

Можливо, комусь у деяких містах в тилу здається, що про війну можна забути. І – стати безтурботним. Чи навіть недбалим. Але ні, це не так. Щодня гинуть українці за нашу незалежність. Щодня!

І кожен, і кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні. Допомогти армії. Тим, чим можуть. Так, як можуть.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ