Викрадені машини Tempo Väderstad стануть предметом кримінального розслідування

За матеріалами інтернет-видань 08.04.2022 738

Окупанти в Мелітополі викрали 5 сівалок точного висіву Tempo Väderstad. Про це повідомляє 8 квітня FB - сторінка Vӓderstad Україна, передає "Фермер Придніпров'я".
Зокрема, на ній зазначається , що за даними  дилера Агротек з виставкового павільйону агроцентру в місті Мелітополь окупанти викрали нову сільськогосподарську техніку, серед яких і 5 сівалок точного висіву Tempo Väderstad з такими серійними номерами:
· Tempo F8 - TPF0002699
· Tempo F8 - TPF0002737
· Tempo F8 - TPF0002742
· Tempo L16 - TPL0001459
· Tempo L24 - TPL0001442
Загальна вартість викрадених сівалок складає майже 800 тис. євро.
Головний офіс компанії Väderstad попередив всіх своїх дилерів та контрагентів у росії, що будь-які дії з викраденими машинами стануть предметом кримінального розслідування.
"Кожна машина Väderstad має власний серійний номер. У глобальній базі обліку техніки компанії машини з переліку вище помічено як вкрадені. Компанія Väderstad заборонила будь-які операції з цими машинами, включаючи запуски, консультації, обслуговування, підтримку та постачання запасних частин, тощо.
ТОВ "Ведерстад", дочірня компанія Väderstad AB в Україні, тісно співпрацює з відповідними державними органами України щодо цього злочину", - опубліковано у соцмережі.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ