Вночі рашисти обстріляли Нікопольщину, поранили трьох людей
Григорій Давиденко
12.10.2022
399
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311208348_453407660226470_5242213338441408540_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=9m8hW6vDn9sAX9kzVYC&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AT_dEQG-PP55IydfzKB0aDNoOlILPQfItE0pXmrT4sYeRg&oe=634B0EEF)
У кожної нації свої хвороби. У росії - невиліковна. Цей вислів геніальної української поетеси Ліни Костенко влучно характеризує народ-нелюд, що в прагненні повернути минулі часи навспак забрів в Україну і умисно чинить безглузді, садистські акти тероризму. Деталі нових воєнних злочинів у Дніпропетровщині повідомив уранці голова обласної ради Микола Лукашук:
-
російські терористи не залишають у спокої Нікопольський район. Вночі з «Градів» та важкої артилерії били по трьом тамтешнім громадам. Є постраждалі.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Найдужче гатили по Нікополю. Поцілили по житлових будинках. Поранено трьох людей: 32-річну маму з 6-річною донькою та ще одну жінку. Всі – у важкому стані в лікарні.
Одну домівку зруйновано. Побито близько півсотні житлових будинків і господарських споруд, дитсадочки, школа, магазини, два підприємства, газогони та лінії електропередач.
Також окупанти вдарили по Мирівській і Марганецькій громадам. Попередньо – без жертв. Наслідки з‘ясовуються.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ