Вночі рашисти обстріляли з артилерії Нікопольський район
Григорій Давиденко
09.09.2022
1689
![На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/305990776_450442803784426_202025051537596122_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SCESghH7Q3AAX-gqPc3&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=00_AT_-VJBkTfMxHqNK5CZL2j9Ahl9af9vmqSIKoERN-OjNXA&oe=631F4C92)
Цієї ночі ординські війська вчинили новий воєнний злочин у південному краї Січеславщини. Вони ще переважно виконують ці терористичні вказівки свого біснуватого фюрера. Бо прийшли у вільну державу Україну, аби заробити в легкій парадній прогулянці, так їм було обіцяно. Проте з часом втямлюють істину - хто на Русь прийшов з мечем, від меча і ляже.
Вихід один: негайно вийти з України і повернути зброю проти кремлівських сатрапів, що послали їх гинути у чужу країну невідь-защо. Колись воїн-афганець Микола Сало із Салівки Царичанського району так відповів на питання: щоб він робив, коли б йому вдруге дали автомат і запропонували щось завоювати в чужій країні? - Одразу б застрелив того, хто цей автомат дав. А далі б сам думав, що робити.
Про деталі нічних злочинів повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко:
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ