Воїни Маріуполя прохають про процедуру, яку дозволив Гітлер в 1940 році у Дюнкерку

За матеріалами інтернет-видань 27.04.2022 1652
 
скриншот

Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Сергій Волинський прагне знайти ту єдину  можливість, аби врятувати від неминучої загибелі сотні поранених українських бійців, цивільних, дорослих і дітей.  У новому відеозверненні на своїй ФБ сторінці він прохає світову спільноту  застосувати до захисників Маріуполя процедуру "екстракшн", за прикладом операції в Дюнкерку в 1940-му році. 

- 62 дні ведемо бойові дії у повному оточенні, зараз територіально знаходимося на заводі "Азовсталь", виконуємо завдання разом із підрозділами полку "Азов" та іншими підрозділами, які опинилися в оточенні…

В нашому угрупованні є понад 600 поранених хлопців різного ступеню тяжкості, їм дуже потрібна медична допомога, тут немає ні умов, ні препаратів, ні персоналу, який міг би їм допомогти.

Також є цивільні поранені, яким ми надаємо допомогу настільки, наскільки можемо. З нами знаходяться сотні цивільних мешканців, десятки дітей, багато людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку. Ситуація важка, є проблеми з водою. Я звертався до світових лідерів та дипломатів, щоб захисників Маріуполя почули та застосували процедуру "екстракшн" за прикладом операції "Динамо" (Дюнкерська операція, Дюнкерська евакуація) часів Другої світової війни.

Дійсно, у 1940 році солдати Британії та Франції були оточені німецькими військами і заблокованими в районі міста Дюнкерк. Військам, що скупчилися на узбережжі, загрожувала повна катастрофа, але Гітлер несподівано наказав зупинити наступ і не наближатися до Дюнкерка ближче ніж на 10 км.

Вінстон Черчілль у знаменитій промові в 1940 році назвав події в Дюнкерку "дивом".

В ході тієї рятувальної операції були евакуйовані більше 300 тисяч французьких та британських солдатів.

Сергій Волинський наголосив: "сьогодні мій основний посил: врятуйте гарнізон "Маріуполь". Застосуйте до нас процедуру "extraction". Зараз не 1940 рік, зараз 2022 рік. Люди тут просто загинуть. Поранені помруть, а живі – загинуть в бою, цивільні гинуть тут разом з нами в бункерах, приватних будинках та багатоповерхівках, де їх просто розстрілюють. Захисники Маріуполя сподіваються на допомогу!


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ