«Ворог казиться і обстрілює Зеленодольськ, а світ згуртовується навколо України» - Микола Лукашук

За матеріалами інтернет-видань 25.04.2022 554
dnipro.libr.dp.ua/image/catalog/Zelenodolsk/zeleno...
 
       Увечері 25 квітня голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук підвів підсумки дня для Дніпропетровщини. Хоча потуга ворога ще значна і він вдається навіть до таких провокацій, як вибух в центрі Тирасполя - з метою бодай когось вичавити з Придніпровської Молдавської республіки для війни в Україні - все ж його зусилля ні до чого не приведуть. Невдовзі йому доведеться вимітатися з нашої хати. Наступний, шостий пакет санкцій скоро буде, і союзники дають нам серйозну зброю. Микола Лукашук повідомив у фб:                                                                                                                                                                                               -    - Шістдесят перша доба спротиву.
Ворог сьогодні обстріляв територію Зеленодольської громади, минулося без постраждалих. Станом на цю хвилину в регіоні все спокійно, російських окупаційних військ в області немає.
Про хороше. Сьогодні прийшли новини стосовного того, що союзники надаватимуть Україні свою підтримку: Британія – бронетехніку, Міноборони США – зенітні комплекси Stinger, ПТРК Javelin та інше обладнання. Окрім цього, у Франції на виборах переміг Еммануель Макрон. Його перемога для нас була дуже важливою, адже він виступає за газове ембарго. Також український Уряд робить все можливе на дипломатичному фронті, щоби нові санкції накривали рф якомога сильніше. Україна бореться і вже перемагає.
Але тим не менш війна триває. Тих цілей, на які розраховували російські окупаційні війська, вони не досягли. Тому зараз намагаються залякати нас ракетами, посіяти паніку серед населення. Втім, ворогу це не вдасться.
Вірте в Збройні сили, вірте в Президента, вірте в Україну. Всі разом переможемо.
 

Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ