Зеленський підписав закон про заборону проросійських політичних партій

За матеріалами інтернет-видань 14.05.2022 626
Рада заборонила діяльність проросійських партій rada.gov.ua

Про це повідомила представниця Верховної Ради в Конституційному суді Ольга Совгиря у соцмережахі. На початку травня депутати проголосували за законопроєкт № 7172 - 1 "Про внесення змін додеяких законодавчих актів України щодо заборони політичних партій".

"За" проголосували 330 нардепів, повідомила голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

"Нарешті ми перестанемо толерувати у нашому політикумі "русскій мір", який несе тільки розруху в Україні", — написала вона.

Закон передбачає заборону партій, якщо їхні програмні цілі або дії спрямовані на:

  • виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії проти України, у тому числі шляхом представлення збройної агресії рф проти України як внутрішнього конфлікту, громадянського конфлікту, громадянської війни, заперечення тимчасової окупації частини території України;
  • глорифікацію, виправдання дій і бездіяльності осіб, які здійснювали або здійснюють збройну агресію проти України, представників збройних формувань рф, інших незаконних збройних формувань, банд, груп найманців, створених та/або підпорядкованих, та/або керованих та/або фінансовани рф, а також представників окупаційної адміністрації рф, у тому числі шляхом їх визначення як "повстанці", "ополченці", "ввічливі люди".

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ