Земельна ділянка вартістю 100 млн. гривень повернута одній з громад Одещини

За матеріалами інтернет-видань 22.06.2022 351
Земельна ділянка вартістю 100 млн. гривень повернута одній з громад Одещини

Степанівській сільраді Роздільнянського району Одещини повернуто земельну ділянку загальною площею 6 га вартістю 100 млн. гривень. Повідомляє Одеська обласна прокуратура.
     Повідомлено, що зазначену землю промисловості для видобутку піску підприємець набув у оренду на підставі розпорядження Роздільнянської РДА з порушенням Земельного кодексу України. Роздільнянська райдержадміністрація винесла розпорядження та уклала з підприємцем договір оренди щодо земельної ділянки, розпорядження якою станом на час укладення договору здійснювала виключно Одеська обласна державна адміністрація, без відповідного уповноваження на його укладення.
     Внаслідок незаконного надання в оренду ділянки порушено майнові інтереси держави, а також інтереси у сфері охорони та використання землі, як основного національного багатства, на яке право власності Українського народу закріплене у Конституції України.
     Рішенням Господарського суду Одеської області задоволено позовні вимоги прокуратури та визнано недійсним розпорядження та договір оренди земельної ділянки, скасована державна реєстрація, з одночасним припиненням речових прав суб’єкта господарювання щодо зазначених земель.
     Наразі земельна ділянка промисловості звільнена та повернута територіальній громаді, - говориться у повідомленні.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ