Земля на Кінбурнському півострові повернута у власність громади

За матеріалами інтернет-видань 14.06.2022 1075

Прокуратура домоглася повернення територіальній громаді земельної ділянки регіонального ландшафтного парку “Кінбурнська коса”.  Повідомила Миколаївська обласна прокуратура.

Постановою Верховного Суду  визнано обґрунтованою позицію прокурора, підтверджену судом першої інстанції, щодо наявності підстав для повернення у власність територіальної громади особливо цінної земельної ділянки на Кінбурнському півострові.
Прокуратура з’ясувала, що Покровська сільська рада Очаківського району у 2019 році всупереч вимогам водного, земельного та природоохоронного законодавства, з перевищенням наданих законом повноважень, передала фізичній особі в оренду земельну ділянку площею 0,05 га для комерційного використання під розташування торговельного комплексу.
Так, органом місцевого самоврядування під час ухвалення спірного рішення про передачу ділянки, не враховано, що остання належить до земель водного фонду прибережної захисної смуги Дніпро-Бузького лиману та одночасно входить у межі регіонального ландшафтного парку “Кінбурнська коса”,  а отже така ділянка не могла бути надана у користування для підприємницьких цілей.
Наразі рішення суду про повернення територіальній громаді Очаківської міської ради вказаної ділянки підлягає примусовому виконанню органами державної виконавчої служби.
 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ