Стало відомо, яку суму виділили фермерам на страхування врожаю

За матеріалами інтернет-видань 27.07.2021 149

 

денежки и руки

Фермерам на 2021 рік виділили 240 млн гривень держпідтримки, які вони зможуть отримати у випадку втрати частини врожаю. Це дозволить аграріям компенсувати до 60% їхніх збитків. Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, нардеп Дмитро Соломчук, пише agronews.ua.

Агрострахування це популярна практика у більшості прогресивних країн. На нього можуть розраховувати ті фермери, які втратили врожай чи худобу через негоду та інші страхові випадки.

Соломчук стверджує, що нинішніх 240 млн не велика сума, особливо якщо порівнювати з європейськими країнами. Однак, згодом розмір держпідтримки буде тільки рости.

При цьому, депутат наголошує, що раніше на дотації претендували лише величезні агрохолдинги. А тепер, вперше за всі роки незалежності, в Україні з’явився дієвий механізм страхування для малих і середніх фермерів.

Так, це – лише початок, впевнений, що у майбутньому сума допомоги фермерам буде лише збільшуватись.

 

Але, я вже пишаюсь тим, що в Україні вперше за 30 років з’явився механізм страхування та допомоги держави тим фермерам, які цього дійсно потребують , а не дотації гігантським агрофірмам, як це було колись”, – стверджує Соломчук.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ