На великому підприємстві Дніпропетровщини почнуться скорочення: скільки людей можуть звільнити

За матеріалами інтернет-видань 16.08.2021 39

Більше двохсот співробітників Павлоградського хімзаводу можуть бути звільнені через відсутність фінансування «Програми утилізації твердого ракетного палива», розповів технічний директор підприємства, перший заступник головного конструктора ДП «НВО Павлоградський хімічний завод» Євген Устименко, повідомляє Дніпро Регіон.

Проблема з фінансуванням була і в минулому році, коли в бюджеті виділили лише 30,9 млн грн на позичена інфраструктури, а на утилізацію не передбачили ні копійки. Цього року ситуація повторюється. Незважаючи на те, що гроші в бюджеті передбачені, підприємство їх не отримує. Причина – зміна керівництва Державного космічного агенства України, яке спрямовує ці кошти на інші потреби. Ситуація патова. Паливо зберігається на ПХЗ, вивезти його з підприємства неможливо, і, щоб убезпечити жителів регіону, завод взяв в кредит 100 млн грн на утримання та утилізацію ступенів. 

Всього на підприємстві утилізувати 3460 тонн палива і 132 корпуси двигунів. У «Програмі ..», яку підприємство подало до Кабінету Міністрів, вказані терміни її завершення – 2023 рік (при своєчасному виділенні грошей) і загальний обсяг фінансування, який вимагаєте до кінця виконання робіт – 1.6 млрд грн.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ