На Зміїному ЗСУ «Байрактарами» знищили 3 катери ординців
Остап Вернигора
08.05.2022
577
![Російський десантний корабель проєкту «Серна». Фото ілюстративне](https://gdb.rferl.org/72265226-789a-4fab-a255-b243136dbf66_cx0_cy11_cw73_w1023_r1_s.png)
російський десантний корабель проєкту «Серна». Фото ілюстративне
Острів Зміїїний через постійні ураження Збройними силами України російської техніки та окупантів на ньому українці називають "Чорноморобаївкою". За аналагією з легендарною Чорнобаївкою, де рашисти на місцевому аеродромі зазнали 18 потужних ударів. Про успіхи ЗСУ 7 травня, порушення законів війни російськими фашистами в Одеській та інших областях оперативне командування "Південь" повідомило наступне:
-
Протягом дня ворог на лінії зіткнення в Херсонській та Миколаївській областях активності не проявляв. Однак, артилерійські й мінометні обстріли, а також ракетні удари не припинялися.
Впродовж доби по Миколаївській області випущено
крилатих ракети, тричі атаковано Миколаїв і передмістя реактивними системами залпового вогню «Смерч».
Вкриваючи вогнем об’єкти інфраструктури, ворог руйнує і житлові будинки, і малий бізнес, і культурну спадщину, і найцінніше – людські життя.
На жаль, є постраждалі.
Одещину 7 травня атаковано
крилатими ракетами.
– в області,
– по самій Одесі. Є влучання в приватне підприємство з виготовлення меблів, у житловому районі ударною хвилею та уламками понівечено багатоповерхові будинки поряд.
Ще дві ракети знов нанесли ураження пошкодженої раніше злітно-посадкової смуги та у привід керування польотами Одеського аеропорту. Постраждалих нема. Хоча ворог, атакуючи населені пункти, не тільки спричиняє руйнування інфраструктури, а й здійснює значний психологічний тиск на мирне населення.
Тим часом, нашими силами оборони нанесено ураження понад ![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
цілей противника.
Біля острова Зміїний, який стає вже легендарним плацдармом феєричного зменшення сил і потужностей рашистів, влучними атаками «Байрактарів» знищено десантний катер типу «Серна» із ЗРК «Тор», 2 десантно-штурмових катери типу «Раптор», а ще один «Раптор» суттєво ушкоджений. ![4️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1/16/34_20e3.png)
рашистів зі складу екіпажу та десанту відмінусовано від живої сили ворога.
Загальні ж втрати окупантів за цю добу складають ![8️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/38_20e3.png)
рашистів та
одиниць техніки, враховуючи перелічений катерний склад, зенітно-ракетний комплекс «Тор», збитий ранком над Одещиною ударний безпілотник-розвідник «Форпост», бойову машину десанту та
гаубиці. А в районі Станіслава, на Херсонщині, ворога позбавлено ще й складу боєприпасів
.
У святий для українців День пам’яті та примирення закликаємо пам’ятати про заходи безпеки, не порушувати встановлених норм та обмежень комендантської години, уникати масових скупчень людей, бути пильними та впевненими в силах оборони.
![🪖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1/16/1fa96.png)
![🚀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc6/1/16/1f680.png)
![4️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1/16/34_20e3.png)
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f525.png)
![🩹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/1/16/1fa79.png)
![🚀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc6/1/16/1f680.png)
![🔟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t62/1/16/1f51f.png)
![4️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1/16/34_20e3.png)
![6️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/36_20e3.png)
![🛬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f6ec.png)
![💥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
![🗾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f5fe.png)
![4️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1/16/34_20e3.png)
![6️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/36_20e3.png)
![🚷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t63/1/16/1f6b7.png)
![8️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/38_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
![🔟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t62/1/16/1f51f.png)
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f525.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
Наша сила в єдності! Перемога за нами!
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ