Нацгвардієць в Дніпрі відкрив вогонь по військових – 5 загиблих

За матеріалами інтернет-видань 27.01.2022 2161

На території Південного машинобудівного заводу Южмаш військовослужбовець Національної гвардії України під час видачі зброї з невстановлених причин, пострілами з автомата Калашникова, розстріляв караул військовослужбовців НГУ, після чого зі зброєю втік.

У результаті цього п’ятеро осіб загинули, а ще п’ятеро отримали поранення, повідомляє  ДепоДніпро з посиланням на пресслужбу МВС. Мотиви вчинку підозрюваного 21 річного хлопця не відомі, підозрюваний у стрілянині солдат строкової служби 2001 року народження родом з Одеської області. 

«На жаль, під час надання медичної допомоги померла військовослужбовець НГУ, яка також отримала вогнепальні поранення. У місті введено поліцейську операцію «Сирена». По тривозі піднятий особовий склад підрозділів Національної поліції та Національної Гвардії. Мотиви скоєного злочину поки не відомі», – йдеться в повідомленні.

Як повідомив Департамент комунікації МВС, у ході поліцейської операції «Сирена» вбивцю військослужбовців Національної гвардії у м. Дніпро затримано.

Військовослужбовець Національної гвардії України солдат строкової служби Рябчук Артемій Юрійович  2001 р.н., під час видачі зброї з невстановлених причин, пострілами з автомата Калашникова розстріляв караул військовослужбовців НГУ


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ