Ніч у Січеславщині минула без обстрілів загарбників
Григорій Давиденко
12.06.2023
325
![](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/353756558_199133373096034_8702213658894168151_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=-OJj6jjC_XoAX9452-c&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=00_AfCj2QpeHJZe9NYz8W394fbfIYg8P3E1SOdKNYMDTnB2Hg&oe=648B28F4)
Підривом Каховської ГЕС терористична ерефія спричинила стільки бід громадянам України, що вони співмірні застосуванню зброї масового ураження, за висновком експертів. Але ще й досі ООН та держави демократичного світу адекватно не зреагували на це резонансне варварство московії. Про його часткові наслідки у Січеславщині разом із приємною новиною про нічну тишу в краї повідомив голова Дніпро ОВА Сергій Лисак:
- Ці фото зроблені у наших Марганці, Покрові та Томаківці. Після теракту окупантів люди лишилися без централізованого водопостачання. Для них організовуємо привізну воду. Без неї не лишиться жоден житель Дніпропетровщини. Аж до вирішення ситуації.
Цинізм і варварство агресора зашкалює. Але вже точно не примусить нас здатися!
Загалом ніч у Дніпропетровщині пройшла без ворожих обстрілів. Дякуємо ЗСУ
!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![На зображенні може бути: 7 людей](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/353632751_199133366429368_3048254913769855104_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3HWmyyyPw94AX_4DlZ4&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AfD9gte_IicP99v8Ab2EbzbaWVySdo9O3jttCG9ZpNZD4g&oe=648AF412)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ