Облави і сертифікати - у Дніпрі готуються до посилення обмежень у транспорті

За матеріалами інтернет-видань 04.11.2021 182

Мешканці Дніпра живуть у тривожному очікуванні, що буде з проїздом у громадському транспорті через посилення карантинних обмежень повідомляє сайт Депо Дніпро. Сьогодні люди і так жаліються, що кількість рухомого складу тих же маршруток, що виходять на лінії, не задовольняє їхніх потреб, оскільки беруть тільки сидячих. Але найбільше налякали дніпрян чутки, що вже з 8 листопада у транспорт Дніпра пускатимуть виключно з COVID-сертифікатами.

При цьому у міськраді не дали чіткої відповіді, буде таке чи не буде, натякнувши, що у разі загострення ситуації із захворюваністю можливо все. "Зважаючи на зростальну динаміку захворюваності на коронавірус, у місті розглядається можливість запровадження такого обмеження у користуванні громадським транспортом, як проїзд за наявності документа про вакцинацію, негативного ПЛР-тесту чи довідки від сімейного лікаря щодо протипоказань. Наразі розглядається відповідний механізм, але цього тижня впроваджувати його не збираємося", – сказав представник департаменту транспорту міськради.Тобто цей тиждень містяни можуть їздити спокійно, але усі готуються д найгіршого сценарію.

Як стало відомо Depo.Дніпро з власних джерел, в установах і фірмах міста терміново збирають дані про вакцинованих співробітників для планування роботи за умови впровадження додаткових карантинних обмежень. Разом з тим існує загроза, що не всі водії готові вийти на маршрути. По-перше, через відсутність вакцинації. Хоча у міськраді зазначають, що на даний час 99% водіїв і кондукторів електротранспорту вакционовані, а в автобусному транспорті цей показник сягнув позначки 94%. По-друге, і на сьогодні існує ситуація, коли перевізники працюють у збиток, а це позначається і на зарплаті водіїв і технічного персоналу підприємств. А дефіцит водіїв маршруток у місті на даний час близько 30%. 

На даний час шість спеціальних мобільних груп у складі представників поліції, міського департаменту транспорту, Укртрансбезпеки, Держспоживслужби щодня перевіряють дотримання маскового режиму та інших вимог карантину. Поки штрафують не особливо. За минулий тиждень за такі порушення на пасажирів було складено 12 адміністративних протоколів. Розмір штрафу – від 170 до 340 грн. На водіїв, які брали стоячих, було складено трохи більше протоколів – 27. У разі запровадження вимоги носити із собою сертифікат про вакцинацію, ситуація можна погіршитися. Виникало багато питань, наприклад, що робити, якщо забув паперовий сертифікат, а "Дія" раптово заглючила.

Таким чином, ситуація у Дніпрі з перевезеннями склалася наступна: Попри червону зону карантину цього тижня вимоги щодо обов’язкої наявності COVID-сертифікатів немає, але наступного тижня все може змінитися. Тому дніпрянам, а також власникам підприємств слід готуватися.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ