Польща,Чехія і Словенія розробили план порятунку України з 10 пунктів

За матеріалами інтернет-видань 25.03.2022 675

Ці три сусідні країни підготували план дій із 10 пунктів, які Європейський союз має виконати, аби  дійсно припинити війну. Про нього повідомив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у статті, опублікованій у ЗМІ:

- Минув місяць, як росія розпочала повний наступ на Україну. Відтоді Захід ввів чотири пакети санкцій проти неї, але війна триває. Заходів явно недостатньо. Потрібно зробити набагато більше, і швидко. Ми разом із прем’єр-міністром Словенії Янезом Яншою, прем’єр-міністром Чехії Петром Фіалою та лідером партії влади Польщі Ярославом Качинським щойно побували в  Києві, де пересвідчилися, що Україна та президент Зеленський праві у тому, що очікують від Заходу більше дій. Тому, окрім закликів до якнайшвидшого припинення перерахування Росії платежів за нафту, газ та вугілля, Польща, Словенія та Чехія підготували план із 10 пунктів для підтримки України та припинення війни.

По-перше, потрібно відключити всі російські банки від міжнародної платіжної системи SWIFT, інакше російська економіка адаптується до нових умов протягом кількох тижнів.

По-друге, потрібно запровадити єдину політику надання притулку для російських солдатів, які відмовляються служити злочинному режим москви. 

По-третє, потрібно повністю зупинити російську пропаганду в Європі. 

По-четверте, слід заблокувати російські кораблі в європейських портах.

По-п'яте, необхідно ввести таку ж блокаду автомобільного транспорту в росію та з неї.

По-шосте, потрібно запровадити санкції не лише щодо олігархів, а й щодо всього їхнього бізнес-середовища.

По-сьоме, потрібно призупинити видачу віз усім громадянам рф, які хочуть в'їхати до ЄС - російський народ повинен зрозуміти, що він отримує наслідки через цю війну.

По-восьме, потрібно запровадити санкції проти всіх членів путінської партії "єдина росія".

По-дев'яте, потрібно запровадити повну заборону на експорт у росію технологій, які можуть бути використані у військових цілях.

По-десяте, потрібно виключити росію з усіх міжнародних організацій - не можна сидіти за одним столом зі злочинцями.

А коли і це не зупинить війну, зазначив Моравецький, тоді треба йти іще далі:

- У Києві ми запропонували миротворчу місію під егідою НАТО та інших міжнародних організацій. Якщо ми не можемо запровадити ефективні санкції, у нас немає вибору: ми повинні захищати народ України нашими власними щитами. Якщо ми хочемо відновити мир, Путін повинен знати, де червона лінія — лінія, яку він не може переступити. Те, що Росія має ядерний арсенал, не може бути приводом для пасивності. Ми повинні усвідомлювати цю загрозу, але вона не може нас стримати. Інакше Путін піде тільки далі.

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ