Валерій Залужний привітав воїнів із Днем Нацгвардії України
![Разом, пліч-о-пліч стоїмо на захисті держави, – Залужний привітав із Днем Нацгвардії - 24 Канал Разом, пліч-о-пліч стоїмо на захисті держави, – Залужний привітав із Днем Нацгвардії - 24 Канал](https://24tv.ua/resources/photos/news/202203/1919670.jpg?v=1648280118000&w=1200&h=675&fit=cover)
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у соцмережі оприлюднив відео з історією Нацгвардії. У ньому згадується, як нацгвардійці надійно забезпечують захист та охорону життя, прав, свобод і законних інтересів українців. Нацгвардійці брали участь в Антитерористичній операції. Тепер воїни Нацгвардії виконують завдання територіальної оборони. Залужний наголосив:
- Разом, пліч-о-пліч ми стоїмо на захисті держави. Зі святом, побратими і посестри! Із Днем Національної гвардії України!
Слава Україні і всім її героям!
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я