Пропонується шлюб. Відразу з попередженням, що дорого

За матеріалами інтернет-видань 10.07.2024 220
  • Кримінал

Дарія КОВАЛЕНКО.

КОЛИ на обрії світяться гроші, реалії іноді перевершують найсміливіші вигадки фантастів. Молода пані з Коломиї, що на Івано-Франківщині, навряд чи у свої 26 років перечитала багато детективів. Але, користуючись своєю інвалідністю з дитинства першої групи, спромоглася на справді карколомну детективну історію: відчувши «віяння часу», вирішила заробити на ухилянтах, сприяючи незаконному виїзду військовозобов’язаних чоловіків за межі України. Пані укладала фіктивні шлюби за «скромну» винагороду — 4 тисячі доларів США.

Першою спробою була реєстрація фіктивного шлюбу з 26-річним мешканцем села Мишин Коломийського району. «Невдовзі подружжя виїхало за кордон, начебто у весільну подорож. Надалі в Україну повернулась лише жінка й одразу подала на розлучення. А за тиждень вона уклала новий шлюб із 33-річним мешканцем Івано-Франківська, з яким також планувала виїхала за межі України. Однак її бурхливе особисте життя зацікавило правоохоронців», — інформують у поліції.

Протиправну діяльність фігурантки викрили слідчі Коломийського райвідділу поліції. Під час обшуків у телефоні жінки виявили листування з «клієнтами».

За незаконне переправлення осіб через державний кордон України мешканці Коломиї загрожує тюремне ув’язнення. Прокуратура проситиме суд обрати підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

                                                                       (Всеукраїнська газета "СІЛЬСЬКІ ВІСТІ")       


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ