Рашисти вдень не дали спокою півдню Апостолівщини
Григорій Давиденко
21.07.2022
397
![На зображенні може бути: текст](https://scontent.fdnk3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/294993212_394882482745655_5176044350997704599_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=0GD5E4QfQYAAX-H_uC5&_nc_ht=scontent.fdnk3-1.fna&oh=00_AT-HLa2_pq1WA4Fg_tdzre-B9QeNHwFwkhVhWPUzqX5uxQ&oe=62DDEB4E)
Остогидла українцям гірше гіркої редьки раша повсякчас нагадує про своє нице існування на окупованих територіях Херсонської області. Звідти і посилає на північ підлі нагадування про якусь "велич". Вочевидь, в дурості. Про нові злочини кремлівської хунти на землі Січеславщини увечері 21 липня повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук:
-
Протягом дня ворог двічі обстріляв Криворізький район. Внаслідок обстрілу за межами Великої Костромки зайнялося поле пшениці загальною площею майже 200 га. Вигоріло 5 гектарів. Наразі пожежу ліквідовано, постраждалих немає.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Надвечір окупанти знову поцілили по прикордонних територіях Великої Костромки. Там знищено залізобетонну електроопору, пошкоджено лінію електропередач. Окрім цього, загорілася суха трава. Без постраждалих.
Ворожі війська вдарили і по прикордонній території Апостолівської громади, минулося без руйнувань і без жертв.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Дніпропетровщина продовжує працювати на Перемогу України. Покладаємося на Збройні сили, віримо в Президента і робимо свою справу.
Нехай вечір та ніч будуть мирними.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ