СБУ викрила українців-провокаторів

За матеріалами інтернет-видань 11.02.2022 376

СБУ викрила громадян України, які за завданням російських спецслужб мали вчинити провокації проти населення РФ. З цією метою вони завербували трьох мешканців Київської області, які є вихідцями з кримінальних кіл. Для виїзду в Росію їх мали забезпечити підробленими документами. Повідомила Служба безпеки України.

За попередніми даними, спецслужби РФ ретельно розробляли план провокацій і диверсій, спрямованих проти власного населення. І в цьому  мали намір звинуватити нашу державу. Або ж використати як чергову причину для виправдання подальшого тиску на Україну.

Завербовані отримали завдання сформувати дві групи по п’ять осіб у кожній. Виїзд першої був запланований у найближчі дні.

Зловмисникам розробили покрокову інструкцію дій, а всю детальну інформацію вони мали отримати вже на місці, в РФ. За участь у провокаціях обіцяли по $4 тис. кожному.

Куратори запевнили «тітушок», що після того, як завдання буде виконане, їх відправлять додому. Проте, за наявними даними, провокаторів планували показово ліквідувати під час затримання.

Співробітники СБУ запобігли цьому сценарію. Організаторів та їхніх спільників одночасно  було затримано у Києві та області.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ