Школярки із Кам'янського завоювали два «золота» Всеукраїнського шашкового турніру

Кам’янчанки завоювали два "золота" на Всеукраїнському турнірі з шашок у Києві
Юні спортсменки з Кам’янського тріумфально виступили на Всеукраїнському турнірі Ukrainian Open – 2026, який відбувся 15 серпня у столиці, виборовши найвищі нагороди у своїх вікових категоріях. Вихованка ДЮСШ № 3 Мирослава Бердник та представниця ДЮСШ № 1 Марія Плющакова стали чемпіонками престижних змагань.
Джерело: "Події".
У категорії дівчат до 13 років золоту медаль здобула Мирослава Бердник. Кам’янчанка продемонструвала чудовий результат, вигравши 5 партій та набравши 13 очок, завдяки чому за додатковими показниками обійшла суперницю з Вінниці. До змагань юну спортсменку підготувала тренер ДЮСШ № 3 Альона Губарєва.

Ще одне "золото" у скарбничку міста принесла Марія Плющакова, яка виступила у віковій категорії дівчат до 10 років. Змагання проходили у спільному заліку серед хлопчиків та дівчаток, де юна шашкістка набрала 11 очок, здобула 4 перемоги та випередила всіх 15 конкурентів, посівши перше місце у загальній турнірній таблиці. Наставницею Марії є тренер-викладач ДЮСШ № 1 Ольга Губарєва.
Своєю чергою Ольга Губарєва також виступила на цьому фестивалі як спортсменка: у жіночому турнірі з шашок-100 серед гросмейстерів вона посіла 4 місце.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
