Сівалки стоять на українському кордоні, а не в полі

За матеріалами інтернет-видань 11.04.2022 862

За словами генерального директора компанії «Агроструктура» Михайла Завади,  «Агроструктура» для проведення посівної кампанії  постачає до України 4 сівалки Fendt MOMENTUM. Але митниця затримує сівалки на кордоні. Повідомляє Traktorist.ua , передає "Фермер Придніпров'я".
Зокрема, у повідомленні йдеться:
"У вівторок ввечері 5 квітня ми зайшли на митний термінал в Тернополі. Сьогодні вже третя доба, як нам постійно шукають граматичні помилки в документах, просять всілякі додаткові переклади. Також пробують знайти неточності у вазі автомобілів і контейнерів, задекларованих відправником. Почали детальний догляд контейнерів, і за добу переглянули 3 контейнери з 6. Просять дати пояснення, наприклад «у вас задекларовано 16-рядну сівалку з комплектами певних висівних дисків і ви нам пояснюєте, що цих дисків є 16 шт., а як ми мусимо розуміти, що їх має бути 16, а не 14 чи 20?»
 

"У моєму досвіді така ситуація вперше в житті і виглядає реально вимогою хабара. Додатково виникла проблема відносно необхідності передачі даного трала на транспортування бронетехніки, наданої НАТО, але митницю це взагалі не стримує, й свого вони навіть під час війни втрачати не хочуть. Сума митних платежів за сівалки становить понад 4,5 млн грн, яких так потребує бюджет країни. «Агроструктура» була завжди сумлінним платником податків і навіть за період війни вже сплатила понад 20 млн грн податків у бюджети різних рівнів", - сказав занепокоєний  ситуацією Михайло Завада.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ