Сухий жовтень та ранні заморозки

За матеріалами інтернет-видань 31.08.2021 146

Довгостроковий прогноз погоди на осінь випустив метереологічний центр, що розташований у британському міст Редінг. Щороку цим займаються також світові метеорологічні центри з США та Франції Такий прогноз не дає інформацію на кожен день, а лише виділяє основні погодні тенденції, які переважатимуть на певній території повідомляє  .Укргідрометцентр.

За даними світових синоптиків, восени у центральній Європі, зокрема й Україні очікується дуже сухий жовтень. Без опадів може також пройти кінець вересня та початок листопада. Така погода в Україні восени може спостерігатися через Азорський антициклон, який може втримувати свої позиції тривалий час.

Також на українців восени чекають ранні заморозки. Періоди дуже теплої погоди можуть бути ще у вересні. Згідно з прогнозами, теплом також потішить листопад. У цьому місяці температура може перевищити багаторічні показники норми.

За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, цього року зима буде сніжною та холодною. Грудень буде морозним – крижані дощі очікуються у першій декаді. На початку січня буде тепліше, а на старий Новий рік може випасти сніг. У лютому погода в Україні буде характерною для цього місяця – сильні морози Горбань передбачає у другій половині.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ