У Києві відкрили першу мультимедійну кабіну з безкоштовною юридичною допомогою

За матеріалами інтернет-видань 31.08.2021 54

Столична влада напрацювала механізм, який дасть змогу кожному киянину якісно та доступно отримати консультацію з юридичних питань. Згодом такі «розумні» кабіни запрацюють у кожному із районів Києва. У місті запевнили, що з метою безпеки кабіну будуть регулярно дезінфікувати. У кожній кабінці розміщена чітка інструкція — у ній вказано номер телефону технічної підтримки на випадок будь-яких несправностей. Про це повідомляє журналістка «Вечірнього Києва» з місця презентації.

Кабіну встановили у приміщенні Святошинської РДА на проспекті Перемоги, 97. У кабіні розміщено тачскрин монітор для аудіо/відео зв’язку з юрисконсультом та камера-сканер для сканування документів. Консультації надаватимуть фахівці-юристи Контактного центру міста Києва, які працюють за номером 15-51. «Отримати юридичну консультацію у такій кабіні набагато ефективніше, ніж телефоном до служби 15-51, бо ж є прямий контакт.

Оператор має можливість побачити документ, з яким ви звертаєтесь по допомогу та вже відштовхуючись від цього надати більш кваліфіковану й розгорнуту відповідь. Мало того — кожен запис можна прослухати або ж зберегти для детального вивчення», — коментує керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний. За допомогою однієї такої кабіни впродовж дня можна проконсультувати в середньому мінімум 25 людей. Прийом відбувається у порядку живої черги. У майбутньому столична влада планує запустити електронну чергу — для зручності відвідувачів та економії їхнього часу. Кабіни працюють за графіком роботи Святошинської районної адміністрації — з понеділка по п’ятницю від 8:00 до 17:00.

Як розповів перший заступник директора комунальної бюджетної установи «Контактний центр міста Києва 1551» Олексій Шкурдода, всім операторам контактного центру встановили систему «віддалені робочі місця». «Це дозволяє робітнику повноцінно працювати з дому, для цього треба лише одягнути гарнітуру і авторизуватись в системі. Тому відповідь на запитання чи готові ми до дистанційної роботи: так ми готові і маємо в цьому досвід», — резюмує Олексій Шкурдода. Як прогнозують в столичній мерії, робота таких кабін для консультацій буде оптимальним варіантом для киян, що потребують юридичної допомоги. «Раніше ми мали трохи іншу практику: в нас була велика кількість юристів, які щоденно ходили по районах та структурних підрозділах і надавали юридичну консультацію. Але це була досить несистемна робота, тому вирішили змінити підхід», — відзначає керівник апарату КМДА. До слова, такий досвід запозичили за кордоном.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ