ТОП-фильмов о сельском хозяйстве. Часть 2

За матеріалами інтернет-видань 26.07.2021 158

Іван Бровкін на цілині

Колись невдачливий сільський хлопчина, а тепер бравий сержант Іван Бровкін повертається в рідне село. Він оголошує рідним і близьким, що разом із товаришами по службі їде в далекі краї на освоєння цілинних земель. Однак ні мати, ні наречена Івана не поділяють його оптимізму і спраги важкої праці. Вони відмовляють його від поїздки, але Іван непохитний у своєму рішенні.

Хлопець виявляється на цілині в розпал важкої роботи — розорювання земель. Бригада посилено працює всю зиму, і Бровкін регулярно відправляє в рідний колгосп листи про свої успіхи. Його наречена Любаша вже всерйоз думає про те, щоб потайки втекти до нареченого на неосвоєну цілину.

Приходить весна, і Іван за свою працьовитість стає бригадиром тракторної бригади. Але чим ближче до збору врожаю, тим сильніше хлопець сумує за домівкою, і особливо за нареченою. Директор радгоспу не хоче втрачати цінного працівника і пропонує Івану залишитися, побудувати тут будинок. 

 

Поле чудес (Field of Dreams)

Фермер з Айови постійно чує голос, який радить побудувати бейсбольне поле на місці його кукурудзяних плантацій. Голос твердить: «Побудуй його, і він прийде!» І головний герой починає будівництво. Згодом на майданчику починають з'являтися люди, але бачить їх лише Рей, його дружина і дочка. Ці люди — покійні легендарні бейсболісти, чия кар'єра з різних причин передчасно обірвалася.

Оточуючі вважають, що Рей збожеволів і зовсім скоро збанкрутує. Проте у кінці фільму бейсболістів на полі бачать усі. 

Туристи й зараз приїжджають до Айови, на поле, де проходили зйомки фільму. Щорічно кількість відвідувачів сягає понад 65 тисяч. Фільм був номінований на премію «Оскар» у трьох категоріях. Фразу з фільму «Побудуй його, і він прийде!» часто цитують в американському кіно.

 

Свинарка і пастух

Ця стрічка — класичний зразок радянського кінематографа. Свинарка Глаша і конюх Кузьма їдуть на сільськогосподарську виставку до Москви. Глаша старанно вивчає досвід інших свинарів. У розпалі фестивалю дівчина зустрічає дагестанського пастуха Мусаїба. Вони домовляються про побачення на цій же виставці, тільки через рік.

Після повернення додому Глаша застосовує набуті в Москві знання, а нероба Кузьма хитається по селу і докучає дівчині грою на баяні. Мусаїб не може забути Глашу і пише їй листи, які безсоромно перехоплює конюх. Чи вдасться коханим возз'єднатися всупереч підступності надокучливого Кузьми?

Знаки (Signs)

У родині священика Грема Хесса трапляється нещастя — гине в автокатастрофі його дружина. Хесс, будучи батьком двох дітей, в знак протесту проти Бога відмовляється від сану і забороняє колишнім прихожанам називати себе преподобним батьком.

Відтепер Хесс — просто фермер, який займається господарством і виховує дітей. Незабаром після цієї трагедії до Хесса приїжджає його молодший брат Меррілл, колишній бейсболіст, щоб допомогти збирати врожай. Одного ранку діти виявляють на полі Хесса загадкові «злакові кола». Фермер здивований і обурений, думаючи, що це безглузда витівка якогось жартівника. Але незабаром цю версію доводиться відкинути.

З героями відбуваються все нові й нові загадкові події, сам Грем Хесс починає бачити і чути дивні речі. Але найжахливіше те, що в міру розкриття секретів Хессу і його сім'ї загрожує все більша і більша небезпека. Виходити з дому небезпечно, а залишатися в ньому — ще небезпечніше.

 

Трактористи

Дії фільму відбуваються у середині 30-х років ХХ століття і розповідають про юнака на ім'я Клим. Після армії молодий танкіст повертається у свій рідний колгосп, де живе любов усього життя — Мар'яна. Однак за час його служби дівчина стала найкращим трактористом району, після чого у неї з'явилося багато шанувальників, яких вона мріє позбутися, оскільки її серце належить Назару, відомому на всю околицю неробі.

Клим опиняється у складній ситуації й вирішує зробити все можливе для того, щоб завоювати серце коханої дівчини. Днями й ночами він працює в полі, завдяки чому заробляє повагу всього колгоспу і домагається симпатії Мар'яни.

 

Інтерстеллар (Interstellar)

Фантастична драма 2014 року, дія якої відбувається в недалекому майбутньому. Коли посуха призвела до продовольчої кризи, колектив дослідників і вчених вирушає крізь червоточину (яка з'єднує просторово-часові ділянки через велику відстань) у подорож, щоб переселити людство на іншу планету.

Там професор Бренд проводить експерименти — намагається вирощувати сільськогосподарські культури на нових землях. 

Марсіанин (The Martian)

Міжпланетна місія «Арес-3» потрапила у піщаний буревій, тому була змушена покинути дослідницьку землю. Біолог Марк Уотні отримав ушкодження скафандра під час негоди й випадково залишився на іншій планеті.

Головний герой починає шукати спосіб протриматися і створює ферму, де вирощує картоплю. На таких запасах він має протриматися ще 4 роки до прильоту наступної місії «Арес-4».

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ