У Нікополі від обстрілів рф загинув 44-річний чоловік, в Покровській громаді постраждала 60-літня жінка
Григорій Давиденко
20.07.2024
571
І сьогодні ворожа орда не дала спокою Нікопольщині. Про деталі нових воєнних злочинів і, на жаль, найтяжчого, сповістив увечері очільник обласної ради Микола Лукашук:
- Ворог продовжує тероризувати мирних мешканців Нікопольщини. Через артобстріл у райцентрі загинув 44-річний чоловік. Також постраждала 60-річна жінка у Покровській громаді. Вона лікуватиметься вдома.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Сталося кілька пожеж, згоріла господарська споруда і зайнявся дах приватної оселі. Пошкоджений багатоквартирний будинок, гімназія, 17 приватних будинків, 7 господарських споруд, 3 теплиці, 2 легкових авто і вантажівка, зачепило лінії електропередачі й газогони.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Тихої ночі.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ