У результаті повторних атак по Дніпру постраждали 6 рятувальників

За матеріалами інтернет-видань 10.04.2022 776

10 квітня агресор наніс повторні удари по Дніпру. Вдруге за день ракети  поцілили по аеропорту: спочатку о 10:06 , потім  о 12:47. Летовище та інфраструктура навколо повністю зруйновані. Постраждали 6 рятувальників. Про це під час брифінгу розповіла головний фахівець відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Дарина Цуркань, повідомила ДніпроОДА.
За її словами, вранці агресор наніс повторні удари по Дніпру. Ворожі ракети вдарили по аеропорту. Сам об’єкт та інфраструктура навколо були повністю зруйновані. Сталася пожежа. За кілька годин агресор знову поцілив по тому ж місцю. Постраждали рятувальники, які саме ліквідовували наслідки першої атаки.Ще одна ракетна атака ворога - на інфраструктурний об‘єкт в селі Звонецьке Дніпровського району. Нині вогнеборці приборкують пожежу. Кількість постраждалих уточнюється. Уламки ракети, які виявили на місці, будуть ідентифікувати.
Дарина Цуркань повідомила, що  1 працівник ДСНС в тяжкому стані, 3 мають середній ступінь травм, ще 2 – з легкими ураженнями.

Серед  6 постраждалих рятувальників -  прес-офіцерка ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Євгенія Дудка . Вона  вранці взяла участь у брифінгу  ОВА, де розповіла про 7 ракетних ударів по Дніпропетровщині, а згодом, коли розбирали з колегами завали на місці ранкової атаки, постраждала у числі інших від повторного ракетного обстрілу. Нині вона знаходиться у реанімації, у важкому стані. ЇЇ колеги збирають кошти. Про це повідомила у  FB Анна Гребенчук.
 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ