У Широківській громаді внаслідок обстрілів орків згоріло біля 50 га пшениці і рапсу
Григорій Давиденко
20.07.2022
356
Вже п'ятий місяць кремлівський Змій-Горинич, із держсимволом двоголового орла, пнеться ухопити будь-яку здобич де тільки може, і що може. Закон йому ще тільки пишеться. Він не гірше курки видзьобує все, до чого ще дотягуються його зловісні щупальця, на окупованих і прилеглих територіях України. Увечері 20 липня голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук повідомив про чергові "претензії" ординських варварських військ до мирного населення краю:
- Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 147 доба добігає кінця.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
В інших районах Дніпропетровщини день був тихим. Окупантів на території нашого краю немає.
![☝🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1/16/261d_1f3fb.png)
Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну триває майже п‘ять місяців. Мені неодноразово доводилося чути, що люди втомилися від війни. Так, втомилися. Але здаватися не маємо права. Пам‘ятаймо про хлопців і дівчат, які щодня в окопах, щодня під обстрілами бережуть наші життя і наш спокій. Виборюють для всієї держави незалежність.
Допомагаймо своїм, підтримуймо один одного, віримо в ЗСУ, в Президента і в Перемогу.
Тримаємось. Ми все зможемо, бо ми українці – сильна, мужня, незламна нація. Буде мир, буде Україна ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Тихої ночі.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ