У США заявили, що санкції проти Коломойського – тільки перший крок

За матеріалами інтернет-видань 26.07.2021 63

 

Американські санкції, запроваджені персонально проти Ігоря Коломойського, зокрема заборона на в’їзд до Сполучених Штатів – лише перший крок. Про це заявив тимчасовий повірений у справах США в Україні, заступник помічника держсекретаря Джордж Кент.

За його словами до Коломойського є питання і федерального бюро розслідувань, і у міністерства юстиції. Кент каже, що спершу слід дочекатися, чим завершиться вже початий у Штатах судовий процес.

Раніше заокеанські видання, посилаючись на власні розслідування, повідомили про те, що в Америці Коломойський, за кошти виведені з «Приватбанку» придбав не лише офісні хмарочоси, й сталеварні заводи.

Нагадаємо, що Служба безпеки України розслідує розтрату майна ПАТ «Центренерго» на суму майже 225 млн гривень і провела обшуки у фігурантів кримінального провадження.

22 квітня співробітники СБУ провели обшуки у фігурантів кримінального провадження. Зазначено, що в результаті слідчих дій було вилучено електронні носії інформації та документи даного суспільства.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ