Україні допомагатиме в модернізації зрошувальних систем Японія
Фото рисових полів в Одещині Олександра Вельможка
Як повідомило Державне агентство меліорації та рибного господарства України, на робочій зустрічі представників Мінагрополітики, Державного агентства меліорації та рибного господарства України і Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) розглянуті питання допомоги Японії у модернізації та відновленні зрошувальних систем в Україні.
У ході обговорень визначені пріоритетні регіони – це Одеська, Миколаївська, Дніпропетровська, Полтавська, Черкаська та Житомирська області. Японські партнери запропонували такі напрями роботи, як підвищення ефективності функціонуючих зрошувальних систем, відновлення нефункціонуючих зрошувальних систем, щодо яких є попит споживачів, технічну та фінансову підтримку організацій водокористувачів.
Наразі узгоджений детальний механізм співпраці з JICA, а також досягнуто домовленостей щодо надання японській стороні необхідної інформації, обґрунтувань для визначення пріоритетності проектів.
Зазначається, що першочергово буде розпочато роботу над підготовкою інформації щодо проектів у Одеській області, зокрема, з модернізації та відновлення зрошувальних систем для рисових полів.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я