Уночі окупанти тероризували обстрілами три громади НІкопольщини
Григорій Давиденко
19.11.2022
367
![](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/315151014_481504217416814_3461913959960691885_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=yHvaocZBJTYAX_XmUUp&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=00_AfCSx5y1nkRwV04eN8Bvf3Wij5qwJjR8SOlobzi25dhXyQ&oe=637E4407)
Цієї ночі озброєні нелюди з терористичної держави рф продовжили у південному краї Січеславщини коїти воєнні злочини. Ніяк не реагуючи на те, що Європейський Союз на своєму засвідання 23 листопада збирається визнати диктаторський режим рф терористичним. Зі всіма наступними наслідки - торгового ембарго тощо. Нові докази порушень правил і звичаїв ведення війни рашистами навів уранці голова обласної ради Микола Лукашук:
-
Вночі окупанти тероризували три громади Нікопольського району – Марганецьку, Мирівську, Нікопольську. Били з «Градів» та важкої артилерії. Ніхто не постраждав.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Сталася пожежа, яку вже ліквідували рятувальники. Згоріла легкова автівка. Понівечені два житлові будинки й дві господарські споруди. Наслідки обстрілів ще з’ясовуються, обстеження територій триває.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ