Уряд розробляє механізми підтримки хлібопекарів та виробників інших соціальних харчових товарів через світову енергетичну кризу

За матеріалами інтернет-видань 27.12.2021 803

За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Уряд розробляє механізми підтримки хлібопекарів для забезпечення  безперебійного виробництва та стабільних цін на хліб соціальних сортів. Повідомив "Урядовий портал".
Денис Шмигаль наголосив, що за останній рік ціна на газ у Європі зросла у понад 5 разів. Відповідно ціни на блакитне паливо зросли й в Україні. У таких умовах виробники хліба розглядають питання підвищення ціни. Держава в цьому випадку має захистити як українського хлібопекаря, так і  споживача. За ініціативи Президента України Уряд підготував декілька механізмів відповідної підтримки та планує запровадити їх уже найближчим часом.
Прем’єр-міністр наголосив, що Кабінет Міністрів України планує застосовувати механізми підтримки до збалансування світових цін на блакитне паливо. Крім того, Уряд планує запровадити обмеження націнки для низки соціальних та харчових продуктів, що також дозволить стримати зростання їх ціни. Наразі проводяться відповідні консультації з представниками бізнесу.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ