Увечері рашисти обстріляли Марганецьку громаду
Григорій Давиденко
30.03.2023
369
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.png)
![На зображенні може бути: текст](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/338934481_1407302593405844_2239532530170457625_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=YTPz3Y271VkAX9oDp2j&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&oh=00_AfDvODssqQ3teTyxWy4SLO3Gd5g-Z-SOr7Y4XYjZZBD57A&oe=642B7E07)
Крайнє дводенне затишшя від "претензій" росфашистів у Нікопольщині зумовлене, можливо, візитом генерального директора Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаеля Маріано Гроссі на Запорізьку атомну електростанцію (ЗАЕС). Підлі московити мастаки напустити туману в очі, які вони "людяні". Та сьогодні увечері, після візиту, вони знову взялися за добре знайоме їм воєннозлодійське ремесло. Про це сповістив голова Дніпро ОВА Сергій Лисак:
- Упродовж дня у Дніпропетровщині було тихо, а вже ввечері ворог ударив по Нікопольщині. Обстріляв з артилерії Марганецьку громаду.
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/25ab.png)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ