В Україні перевіряють АЗС із завищеними цінами на пальне

За матеріалами інтернет-видань 23.05.2022 491

Як повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, за останні дні з усіх областей почали надходити повідомлення про надмірно завищені ціни на бензин і дизельне пальне, відсутність розрахункових документів, відмову у вільному виборі засобів розрахунку тощо.
За дорученням Прем’єр-міністра України Головними управліннями Держпродспоживслужби спільно з військовими адміністраціями, Національною поліцією та податковою розпочато проведення перевірок суб’єктів господарювання, що працюють на роздрібному ринку пального.
Відомо, що для вирішення дефіциту палива в країні Кабінетом Міністрів України було скасовано державне регулювання цін на бензин і дизельне пальне. При цьому суб'єкти господарювання, як і раніше, зобов'язані завчасно декларувати ціни у разі їх підвищення.
За даними  Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області,  в регіоні розпочаті перевірки п'яти АЗС одного з ТОВ, де дизельне пальне реалізовувалось за ціною 70 гривень за літр. За підсумками перевірки станом на 22 травня реалізація пального на АЗС не здійснюється.

Держпродспоживслужба нагадує, що завищення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим, а порушення правил ведення підприємницької діяльності матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ