В Україну масово їдуть туристи

За матеріалами інтернет-видань 16.11.2021 74

Згідно з новими статистичними даними, в Україні відбулася переорієнтація туристичного ринку. Найбільше до країни в’їхали жителі: Молдови, Росії, Польщі, Румунії, Білорусі, Туреччини, Угорщини, Німеччини, Ізраїлю, США, Саудівської Аравії, Італії, Великобританії, Індії та Азербайджану. У Державному агентстві розвитку туризму повідомили, що за період дев’яти місяців 2021 року Україна прийняла на 12,6% більше іноземців, ніж за цей же період у 2020 році. Загалом з початку року країну відвідало понад 3 мільйони іноземців.

До жовтня 2021 року (включно) країну відвідали 70% громадян Європи, відсоток гостей з Азії склав 25,5, з Північної Америки – 3%, африканців – 1,4%, з Океанії – 0,6% та мешканців Південної Америки – 0, 2% і, за цей же період 2020 року кількість азіатів, що в’їхали, була набагато меншою і становила 17,7%, а ось європейців, навпаки, скоротилося з 79,2% у 2020 році до 70% у 2021 році.

За даними Держстату, туристичний бізнес, зокрема обслуговування в готелях, громадських харчуваннях та базах відпочинку, в Україні має найвищу рентабельність. Натомість українці найбільше їздили до Туреччини та Єгипту. Загалом за перше півріччя поточного року подорожі на курорти дозволили собі 5,7 млн громадян України. Якщо ж говорити про внутрішній туризм, то цьогоріч Карпати виграли у Чорного та Азовського морів, адже більшість українців поїхали у гори.

 

 


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ