Вдень ворог обстріляв Павлоградський, Криворізький райони та Нікополь
Григорій Давиденко
19.09.2022
367
![На зображенні може бути: на відкритому повітрі](https://scontent.flwo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306357193_434820088751894_8173400300820910818_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=cALsUDBTnFkAX8srzeL&_nc_ht=scontent.flwo4-1.fna&oh=00_AT-5AeGLarICV0EcfZ4AWeRT3Twjfgb-gb6r_x9Wloy9ng&oe=632D7288)
Сьогодні ординські війська держави-терориста рф продовжили коїти в Січеславщині воєнні злочини. Лише з часу повномасштабного нападу 24 лютого 2022 року, за офіційними даними Офісу генпрокурора на 19 вересня, в Україні їх зафіксовано більше 34 тисяч. Масштаби руйнувань і загибелі мирних громадян надзвичайно великі, заявив нещодавно президент США Джо Байден. Проте кремль, попри вже накладені санкції, ще користується певною можливістю направляти свої людські і економічні ресурси для загарбницької війни в Україну. Як це було 19 вересня в краї, повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук:
- Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 208 доба добігає кінця.
День у Дніпропетровщині видався неспокійним. Під ворожі обстріли потрапили три райони області.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
В Зеленодольській ТГ внаслідок обстрілу постраждала жінка 58 років: вона дістала уламкове поранення грудної клітини. Перебуває в лікарні в стані середньої тяжкості.
Прилетіло у Криворізький район і надвечір. Попередньо – минулося без жертв.
![🔺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f44f_1f3fb.png)
Наостанок. Наші божевільні сусіди не можуть змиритися зі своїми невдачами на передовій. Воюють проти цивільного населення, руйнують інфраструктуру, гатять по мирним громадам. Але цей терор обов‘язково закінчиться. І тільки нашою Перемогою.
Покладаємося на Збройні сили України, допомагаємо нашим захисникам, віримо в Президента і в те, що мир в державі запанує зовсім скоро. А поки – працюємо задля спільної мети.
Все було, є і буде Україна.
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ