Зернова угода триватиме до 18 липня
За словами Олександра Кубракова, віце-прем'єр-міністра з відновлення України - Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури, зернову угоду розблоковано. Вона продовжить свою дію до 18 липня.
"Світ продовжить отримувати українську продукцію завдяки зусиллям наших партнерів по угоді — Туреччині та ООН. Ми вдячні партнерам за непохитну та цілеспрямовану позицію в тому, що угода має працювати надалі та на умовах, які підписали всі сторони. Зазначу, що Зернова ініціатива була і є діючою, оскільки пролонгована в березні строком на 120 днів, до 18 липня. На сьогоднішній день на потреби світу вже відправлено 30,4 млн тонн агропродукції", - зазначив Олександр Кубраков.
Він, зокрема, висловив сподівання, що партнери України докладуть всі зусилля, аби зернова угода почала повноцінно працювати на продовольчу безпеку світу, а росія врешті припинить використовувати їжу як зброю та для шантажу.
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я