Жіноча збірна України з футболу виграла в Хорватії та вийшла в плейоф ЄВРО - 2025

За матеріалами інтернет-видань 17.07.2024 89
Україна завершила відбір Євро перемогою над Хорватією: підсумкова турнірна таблиця – чи вийшла збірна в плейоф

Жіноча збірна України з футболу. Фото: УАФ

Вчора, 16 липня, жіноча збірна України з футболу обіграла Хорватію (2:0) у рамках шостого туру групового раунду кваліфікації до Євро-2025. Синьо-жовті дізналися потенційних суперників у плейоф.
   Джерело: "Спорт експрес".

Жіноча збірна України здолала Хорватію (2:0) у кінцевому турі групового раунду кваліфікації до Євро-2025.

На 31-й хвилині Вероніка Андрухів виконала навіс до воротарської зони, звідки забила Катерина Корсун. За чотири хвилини рахунок було подвоєно, коли Роксолану Кравчук вивела на ударну позицію Яна Калініна, і нападниця переграла воротарку суперників.

Футбол. Кваліфікація Євро-2025 (жінки). Скоп’є (Північна Македонія). Груповий раунд, шостий тур

Україна – Хорватія 2:0

Голи: Корсун, 31, Кравчук, 35