Жителі «візитівки України» - Петриківки - висадили в центрі ялівець
Григорій Давиденко
03.04.2023
467
![На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять, дерево та трава](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339577722_740880281038759_8273701371897377377_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=-d3k22we-aAAX8VvONA&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AfCDfW4_Lc4K4wQa2ixPDc48qZR4mKqxbB2fISAYzzE11w&oe=642FF6DE)
Перший після відновлення Незалежності президент Леонід Кравчук абсолютно заслужено возвеличив Петриківку "візитівкою України". Бо такої краси більш немає ніде в усьому світі, і такої кількості художників різного віку, які її творять. А ще це надзвичайно патріотичні селище і район, за відновлення якого 32 роки тому завзято боролася Ініціативна група під головуванням фермера Анатолія Лисенка. "Другою Галичиною" називав Петриківку легендарний голова Народного Руху В'ячеслав Чорновіл.
У сьогоднішній, третій мирний день Січеславщини, в центрі Петриківської ОТГ було людно. Сюди в рамках своєї програми "побачити все самому і почути людей, які живуть на місцях", завітав голова Дніпро ОВА Сергій Лисак. Ось які враження і завдання після відвідин поширив він у соцмережах:
- У Петриківці сьогодні висадили ялівець. Символ вічного життя, деревина якого з часом міцнішає. Так і українці, попри випробування, щодень стають ще більш загартованими. Стійкими та незламними![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
Естафету передаю голові обласної ради Миколі Лукашуку Микола Лукашук. А ще – очільникам районів і громад. Озеленюйте парки, сквери, вулиці, двори. Готуймося разом до найважливішого для кожного з нас дня – Перемоги України![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339469670_955363225605356_1377247672639940774_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=uQyL6n_H9bgAX80-BmK&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AfBttaJ6ZB0A6x17SSlZuoWz_yJ8ISyzGG3Ck-E7GvN5Bw&oe=642F6EEE)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ