BASF виступив спонсором Online Seed Forum

Новини компаній 30.11.2021 337

2 грудня відбудеться традиційна міжнародна конференція Online Seed Forum-2021, у якій візьмуть участь відомі фахівці в галузі насінництва, сільгоспвиробники і представники влади. Спонсорську підтримку форуму надав підрозділ BASF Agricultural Solutions.

 Продукція та сервіси BASF допомагають аграріям оптимізувати ведення бізнесу, забезпечити його сталий розвиток та знизити пестицидне навантаження на ґрунт без втрати майбутнього врожаю. Об’єднавши найкращих дослідників і селекціонерів у всьому світі, BASF фокусується на виведенні високопродуктивних гібридів пшениці, що стануть частиною змін, які необхідні сучасному сільському господарству.

Наш світ і наш ринок потребують інноваційних і проривних інструментів, щоб допомогти фермерам задовольнити зростаючий світовий попит на пшеницю, – кажуть у компанії BASF.

Учасники Online Seed Forum-2021 зможуть дізнатися про загальні тренди та перспективи ринку насіння в Європі та Україні з виступу менеджера з розвитку гібридної пшениці (BASF, регіон EMEA) Тетяни Димитріаді "Інноваційні рішення в селекції пшениці".

Online Seed Forum-2021: деталі конференції Захід відбудеться в онлайн-форматі на платформі ZOOM.


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ