Чергові аукціони з приватизації на Дніпропетровщині

За матеріалами інтернет-видань 23.01.2022 451

За повідомленням пресслужби ДніпроОДА, минулого року на Дніпропетровщині  21 об’єкт державної власності був приватизований. Зокрема, це  нежитлові будівлі та майнові комплекси державних підприємств. У результаті за 2021 рік держбюджет поповнився на понад 39,6 млн. грн.

Як повідомила начальниця Регіонального відділення Фонду держмайна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Ганна Миргородська, торги та визначення переможців відбувалися публічно та відкрито, аукціони проходили онлайн у системі ProZorro.

Нові власники з'явилися у  будівель «Дніпропетровського автопідприємства 0406», їдальні «Південного ГЗК» у Кривому Розі, групи водовипускних та гідротехнічних споруд у селі Могилів.
На оренду держмайна укладено 206 договорів, до понад  460 угод внесено зміни.
Завдяки цьому до держбюджету України надійшло понад 84,1 млн грн.З 31 січня до 07 лютого оголошено ряд онлайн-аукціонів. Поінформувало  Регіональне відділення ФДМУ по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях оголосило аукціони з приватизації.
Це комплекс будівель та споруд у складі: дві будівлі, чотири гаражі, навіс, ворота, забор, розташованих за адресою: Дніпровський район, смт Царичанка, вул.Театральна, 33. Початкова ціна – 3 962 434,00  грн без ПДВ. Аукціон призначено на 31 січня 2022 року.
Детальна інформація – https://privatization.gov.ua/product/kompleks-budivel-ta-sporud-u-skladi-budivlya-lit-a-1-budivlya-lit-b-1-garazh-lit-v-1-garazh-lit-g-1-garazh-lit-d-1-garazh-lit-e-1-navis-lit-zh-1-vorota-1-2-zabor-3-4/;


Це  автостоянка та будівлі майстерні у складі: будівля майстерні, 50,2 м²; будівля сторожки, навіс, ворота, огорожа, мостіння, розташованих за адресою: м. Дніпро, вул. Малиновського маршала, 64Д. Початкова ціна –  8 587,00  грн без ПДВ. Аукціон призначено на 03 лютого 2022 року.
Детальна інформація – https://privatization.gov.ua/product/avtostoyanka-ta-budivlya-majsterni-u-skladi-budivlya-majsterni-lit-a-1-zagalnoyu-ploshheyu-50-2-kv-m-budivlya-storozhky-tymch-lit-b-1-navis-lit-v-g-d-e-vorota-1-3-ogorozha-2-mostinnya-i/


Державний  пакет  акцій, що належить державі у статутному капіталі ПрАТ "Іста-Центр". Початкова ціна –  27 623 900,00  грн без ПДВ. Аукціон призначено на 07 лютого 2022 року.  
Детальна інформація – https://privatization.gov.ua/product/derzhavnyj-paket-aktsij-shho-nalezhyt-derzhavi-u-statutnomu-kapitali-prat-ista-tsentr/


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я
Новини ОТГ