Митник Черкасський «заробив» S25 мільйонів на майно в Дубаї
Один митник заходився у 2008-му інвестувати у житло. І дуже сумлінно працював на державній службі. Так добре й натхненно, що як "нове обличчя» був призначений, теж новими, і теж хвацькими "слугами народу", заступником голови Митної служби. І заощадив він собі на хатинку, 5 земельних ділянок та автомобіль Бентлі в Україні і на нерухомість у 25 мільйонів доларів у Дубаї. І забував, бідолашний, це все вказати у декларації, і жоден контролюючий державний орган це не помітив. І жодної кримінальної справи, все по-чесному, за законом. А помітили все це тільки журналісти, от все їм кортить знати, лізуть усюди, втручаються в особисті справи невтомних державних керівників…
Юрій Бутусов, військовий експерт, сторінка Фб.
![🔻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9c/1/16/1f53b.png)
![🔻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9c/1/16/1f53b.png)
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Telegram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я