Підступний постріл у спину фермерському руху

Микола Нечипоренко 16.03.2021 462

І це був постріл з-за рогу та з засідки на враження. Не лише для фермерів Дніпропетровської області, але  й всієї України дороге і легендарне ім’я Михайла Михайловича Саєнка. Він був бійцем, який навіть не одним з перших, а дійсно першим доклав усіх своїх сил, щоб в незалежній Україні виник і здобув гідне становлення фермерський рух. Власне ж фермерське господарство «Самара» Саєнко зареєстрував ще у квітні уже далекого 1991 року. Отримавши згодом сповна на законних підставах у постійне користування дві земельні ділянки – разом 53 гектари.
Життя, на жаль, не вічне, і у березні дванадцять літ тому Саєнко помер. Фермерське господарство успадкував його син Олексій, який таким чином підхопив естафету з батькових рук. Але парадокс полягав уже в тому також, що й Олексію Михайловичу довелося пройти тривалий шлях боротьби та каскад судових розбірок, поки лише у вересні минулого 2020 р Верховний суд України здійснив правовий висновок, яким на час існування ФГ «Самара» зберіг за ним право постійного користування земельними ділянками. Здавалося отож, що справедливість взяла гору і тепер ніяких сюрпризів-«неприємностей» чекати не слід.
Але те, що сталося незабаром якраз після рішення Верховного суду – це більш, ніж надзвичайний та брутальний випадок, а злочинний і злодійський з боку нинішньої влади у Новомосковському районі. Котрий за «класичною» для теперішніх наших часів «схемою» скоєний ще й по-шахрайськи та підступно приховано і мов з темряви - справді навздогін у спину. Так діють лише бандити. Тільки недавно, у лютому цього року, Олексій Саєнко раптом дізнається, що ще у листопаді-грудні минулого земельні ділянки у нього відібрали – все одно точніше, що, підкравшись ззаду і затуливши сину Михайла Саєнка рота, щоб не здіймав він гвалт, силоміць вирвали з його рук те, що зберіг для спадкоємця легендарного командуючого перших у нашій країні фермерських батальйонів Верховний суд. 
-Здійснено безпрецедентний для навіть теперішніх вовчих і корупційних діянь в Україні замах на фермерський рук, - не сумнівається голова обласної на Дніпропетровщині Асоціації фермерів і приватних землевласників Анатолій Гайворонський. – Потужним ударом під дих спробували вибити з наших полків не одного окремо взятого Олексія Саєнка, а саму ідею і потребу відстоювати та захищати в державі малий і середній аграрний бізнес.
Об’єкт нападу, продовжує Анатолій Іванович, обрано не випадково. Бо це ж ми наче той невгамовний загін тепер, у якого в розпал сутичок навколо баталій за фермерські цілі і напередодні запуску ринку земель вкрали бойове знамено. Якщо хочете, прапор і стяг, під якими ми уже тридцять років йдемо вперед і не здаємося та готові й сьогодні відстоювати свої інтереси і права. А вкрали його у нас як ті потвори-тіні з ворожих українському народу схованок та засідок і редутів.
Справді вчинили уже вкрай «безстрашний» кримінальний злочин. В один день Новомосковська райдержадміністрація похапцем, в лихоманці виводить з державної власності земельні ділянки ФГ «Самара», а Вільненська сільська рада приймає їх в комунальну. А вже протягом двох наступних днів сільрада встигає і передати у спільну комунальну власність обидві ділянки двом різним групам сторонніх громадян – для ведення (!?) фермерських господарств. Ви не повірите, але оборудка була вткнута без участі Держгеокадастру, попередніх заяв і рішень – сьогодні якісь громадяни забажали отримати землю, сьогодні і отримали. Навіть не було потрібного рішення про надання дозволу готувати землевпорядні документи – скористалися тими, котрі замовляв і оплачував фермер Олексій Саєнко. Так що сповна виправдано Дніпропетровська обласна  Асоціація фермерів рішуче налаштована домогтися слідства і заслуженої кари для злочинців з «великої дороги». Свого прапора вона зі своїх міцних рук нізащо не випустить. І не чекайте!
 ( Власна інформація)
                                    


Поділитися текстом в мережах:
Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Telegram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Коментарі (0)


Новини ОТГ