А навіщо вам та ще пенсія? Втім, маєте все таки шанс дожити до неї

Микола Ясень 25.05.2024 407

В Україні зміняться умови виходу на пенсію

4

НЕ ЗНАХОДИМО НІЧОГО ІНШОГО, ЯК ПОЧАТИ З КОМЕНТАРЯ

Справа в тім, що чітко і твердо намірилися число пенсіонерів звести до мінімуму, а то й зовсім позбутися їх. Уже оголосили зміни до пенсійного законодпвства, які схиляють до такої думки. А ще наппрошується порівняння з недавнім Законом про мобілізацію. Точніше з тим що стосовно мабулізвації закон породили, а ось стосовно демобілізації дзуськи. Тобто на війну іди, а повертатися назад і не надійся. Тепер аналогічно зі змінами умов і вимог виходу на пенсію. Вони то будуть, одначе тут тепер досягнеш відповідного працездатного, одразу не барися,мерщій шукай роботу і трудися з насолодою, скільки влізе. А влізти має багато, оскільки далеко й далееко не всім вдаватиметься дожити до виходу на жаданий заслужений відпочинок...

Втім, своє бачення і в цьому випадку дивних як для СЛУГ НАРОДУ змін до пенсійного забезпечення ми обриваємо. Познайомтеся краще з ними самі. А ми насамкінець не можемо не стерпіти з прогнозом при цій нагоді. Прогноз же такий: не те що усі наші внуки, не те не всі наші діти, але й багато хто з нас самих не матиме шансу дожити до благополучної пенсії. Щоб як скажімо в Європі пенсіонери мали змогу на старість поїздити туристами по світу, мандрувати від континенту до континенту морями й океанами і так далі.

Коротше, якщо в місті N з роману "Дванадцять стільців" люди народжувалися наче тільки для того, щоб поголиться в безлічі перукарень, надухатися чи наодеколонитися і відразу померти, то в Україні скоро народ має лише трудитися й струдитися до скону. Отож померти навіть із жалем, що так і не змогли однак виробити необхідного трудового стажу.

Отож читайте:

Якщо громадянин працював без офіційного оформлення і не сплачував єдиний соціальний внесок, у нього не буде стажу і підстав для отримання пенсії. Про це повідомляє Фокус, пише agronews.ua.

З 2025 року вихід на пенсію для українців стане скрутним. Не кожен зможе дозволити собі вийти на заслужений відпочинок у 60 років через посилення вимог.

В Україні триває пенсійна реформа, внаслідок якої умови виходу на пенсію з кожним роком стають суворішими. Наприклад, у 2023 році для виходу на заслужений відпочинок у 60 років громадянам було достатньо накопичити 30 років страхового стажу, але з 2024 року ця вимога посилилася до 31 року. Наступного року, 2025-го, це число збільшиться ще на один рік, і щоб вийти на пенсію, доведеться відпрацювати вже 32 роки.

Українським громадянам уже 2024 року складно відповідати вимогам щодо страхового стажу, а з посиленням правил пенсійної реформи ситуація тільки погіршиться. Багато людей починають працювати з раннього віку і часто їм вдається набрати лише 35-40 років загального стажу. Однак для розрахунку пенсії критичної важливості має страховий стаж — період, протягом якого на працівника виплачувалися страхові внески.

Якщо громадянин працював неофіційно, без офіційного оформлення, і за нього ніхто не сплачував єдиний соціальний внесок, то він не матиме страхового стажу і, відповідно, не матиме підстав для отримання пенсії. Це підкреслює важливість офіційного працевлаштування та сплати соціальних внесків для забезпечення майбутнього пенсійного забезпечення.

До 2028 року вимогу щодо стажу для отримання пенсії буде збільшено до 35 років. Таким чином, щоб стати пенсіонером у 60 років, необхідно буде набрати стаж:

  • 31 рік — у 2024 році;
  • 32 роки — у 2025 році;
  • 33 роки — у 2026 році;
  • 34 роки — у 2027 році;
  • 35 років — у 2028 році.

Якщо громадянин України не зможе набрати необхідний досвід роботи до 60 років, він зможе претендувати на пенсію вже в 63 роки. При цьому критерії для отримання пенсії стануть менш суворими:

  • 21-31 рік — у 2024 році;
  • 22-32 роки — у 2025 році;
  • 23-33 роки — у 2026 році;
  • 24-34 роки — у 2027 році;
  • 25-35 років — у 2028 році.

Остання спроба вийти на пенсію доступна в 65-річному віці. Для цього потрібно накопичити хоча б 15 років страхового стажу:

  • 15-21 рік — у 2024 році;
  • 15-22 роки — у 2025 році;
  • 15-23 роки — у 2026 році;
  • 15-24 роки — у 2027 році;
  • 15-25 років — у 2028 році.

Якщо страховий стаж громадянина України до досягнення ним 65 років становитиме менше 15 років, він не має права на отримання пенсії. Йому буде доступна тільки тимчасова соціальна допомога, розмір якої не перевищує прожитковий мінімум. При цьому кожні пів року буде потрібно підтвердження права на отримання такої виплати.

 

ЩО Ж, ЯК ПИСАВ КОЛИСЬ НАДТО ПОПУЛЯРНИЙ ЖУРНАЛ "ПЕРЕЦЬ" -- ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ!  АДЖЕ ВІДНИНІ ГОЛОВНИЙ СЕНС ЖИТТЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ЗВОДИТИМЕТЬСЯ ДО МЕТИ МАТИ БОГАТИРСЬКЕ ЗДОРОВ"Я І БЕЗДОГАННЕ ПОЧУТТЯ ГУМОРУ РАЗОМ З БЕЗДОГАННОЮ ЖАДОЮОЮ ДО ЖИТТЯ, ЩОБ В ЙОГО КІНЦІ ХОЧ ТРІШКИ ПОРОЗКУШУВАТИ НА ЗАСЛУЖЕНОМУ ВІДПОЧИНКУ.

ЩО МИ ВАМ ЩИРО Й БАЖАЄМО!

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ