До вашого відому оновлені ціни на зернові та олійні
В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період з 13 по 20 травня включно, повідомляє agronews.ua
Українська універсальна біржа продовжує активно працювати на аграрному ринку та пропонує новий рівень сервісу: організований ринок зернових та олійних – БІРЖОВІ ТОРГИ АГРОПРОДУКЦІЄЮ ВІД УУБ. З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.
Внутрішній ринок (Україна)
На внутрішньому ринку кукурудзи домінувало зниження цін, що було зумовлено падінням експортних котирувань. Водночас аграрії переважно утримувалися від активних продажів, що частково підтримувало ціни. Низька активність трейдерів і слабкий зовнішній попит посилювали тиск на ринок, унаслідок чого знижувальний тренд зберігався. Станом на 20 травня середня ціна заявок складала 10 241,66 грн/т(EXW з ПДВ), що менше за показники минулого тижня на 0,18%.
«Індикативи на пшеницю залишались переважно стабільними, хоча експортний ринок продовжував чинити помірний тиск. Станом на 20 травня середня вартість заявок(EXW) на пшеницю 3 класу складала 10 159,32 грн/т(з ПДВ) і 4 клас – 9 899,39 грн/т(з ПДВ). За тижневим прогнозом на ринку зернових та олійних культур буде спостерігатися загальна динаміка до послаблення, проте підтримку індикативам надаватимуть обмежені запаси та стримана реалізація продукції аграріями», – зазначають аналітики УУБ.
Зовнішній ринок (Чикаго)
У вівторок, 20 травня, ф’ючерси на пшеницю зросли на тлі несподіваного зниження прогнозу врожаю озимої пшениці в США. Також позитивну динаміку продемонстрували кукурудза та соя, завершивши торги з підвищенням.
«Згідно з тижневим звітом USDA, стан посівів озимої пшениці в США оцінено на рівні 52% у категорії «добре-відмінно», що на 2 пункти менше, ніж тижнем раніше, всупереч очікуванням учасників ринку. Зниження курсу долара також підтримало зростання цін. Зростання попиту на американські товари, ослаблення долара та дорожча пшениця підтримали також ф’ючерси на кукурудзу», – додають аналітики УУБ.
Зовнішній ринок (Euronext)
У вівторок ціни на пшеницю зросли до двотижневого максимуму, відображаючи динаміку чиказьких ф’ючерсів. Побоювання щодо стану врожаю в окремих регіонах Північної півкулі спровокували активне закриття коротких позицій після попередніх цінових мінімумів.
Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку >>> Читайте нас в Instagram >>> Підбірка новин сайту в GoogleNews >>> Статті з газети Фермер Придніпров'я