Країни Середземномор’я, Близького Сходу та Азії - традиційний ринок збуту українського цукру

За матеріалами інтернет-видань 24.03.2024 518
 Країни Середземномор’я, Близького Сходу та Азії  - традиційний ринок збуту українського цукру

Українські виробники готові забезпечувати країни Середземномор’я, Близького Сходу та Азії високоякісним цукром. Тим більше, що цей ринок не новий, а традиційний. Адже до 2022 року майже весь обсяг українського цукру експортований саме на ці ринки. Повідомляє Astarta-Kyiv.

Як зазначив Vyacheslav Chuk, комерційний директор Астарти під час свого виступу на конференції у Дубаї, незважаючи на всі труднощі , цукрова галузь в Україні збережена і готова експортувати 1 мільйон тонн цукру.
Астарта готова бути одним з ключових експортерів.  
До того ж, Астарта, першою серед українських компаній, днями завантажила і відправила судно з 3 тис. тонн цукру у Північну Африку.   
Українські виробники продовжуть роботу в умовах війни і  сподіваються на вільний доступ на ринки  в подальшому.

Додамо,що цього року компанія планує посіяти 39 тис. га цукрових буряків. Це єдина культура, яка залишається в структурі посівних площ на рівні минулого року. Решта або збільшені, або зменшені. До зростання площ належить соя. Її площа збільшена на майже 10 тисяч га порівняно з минулим роком - це 65 тисяч га. Озимої пшениці більше на 6 тисяч га - 49 тис. га.

Кукурудзи менше на 13 тисяч га - 6 тисяч га. Соняшника менше на 10 тисяч га порівняно до показників минулого року - 18 тисяч га. Ріпака менше на 2 тисячі га - 12 тисяч га. Органічні культури займуть, як і 2023 року, 2 тисячі га.

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ