Металургині «Каметсталі» тримають фронт у тилу

За матеріалами інтернет-видань 13.02.2025 174

 

Анатолій Фортов | 12 лютого 2025 року

Їхня жіноча сила і дружба сяють яскравіше за полум'я доменних печей

Працьовиті і прекрасні жінки, що є надією підприємства і країни у важкі воєнні часи, - такі вони, наші металургині Каметсталі. У вапняно-випалювальному цеху підприємства непрості умови праці для жінок, проте саме в його колективі працює більшість представниць прекрасної статі. Однією з найкращих бригад підрозділу є машиністи конвеєрів під керівництвом бригадира Світлани Гайдукової.

Читайте також: Сталева продукція - на європейський ринок: Каметсталь розширює сортамент прокату для польських споживачів

Обов’язки машиністів конвеєрів вапняно-випалювального цеху – забезпечувати безперебійне вивантаження вапняка з вагонів та надходження його в обертові печі для виробництва вапна, також транспортування шихтових матеріалів і сировини у конвертерний цех. Від цієї безперебійності та своєчасності значною мірою залежить чіткий ритм технологічного процесу в обох підрозділах. І колектив бригади навіть в складних умовах воєнного часу досягає високих виробничих показників з вивантаження вагонів та виробництва вапна, перевиконує виробничі планові завдання і підтримує гідний виробничий авторитет свого цеху.

Світлана Гайдукова, Ірина Шитюк, Оксана Петрушкевич, Наталія Малина, Світлана Перетятько, Оксана Нортенко, кожна з цих жінок – досвідчений професіонал, що знає свою справу досконало. Кожна вміє помічати найменші зміни в роботі конвеєрів, аби швидко реагувати на будь-які несправності. Руки цих жінок не бояться важкої праці, а їхні очі завжди пильно стежать за рухом стрічки конвеєра.

Незважаючи на важкі умови праці, машиністи конвеєрів завжди залишаються оптимістичними та життєрадісними. Вони люблять свою роботу, пишаються своїми досягненнями та відчувають себе важливою частиною великого металургійного механізму. У денну зміну вони приходять на роботу ще до сходу сонця, приміряють свій спецодяг і каски. А поки переодягаються, жваво спілкуються та жартують. І навіть сміх у колежанок якийсь особливий — беззлобний, щирий. У перерві вони збираються разом в кімнаті відпочинку, де за чашкою чаю діляться своїми радощами чи проблемами. Тут можна почути історії про сімейні клопоти, про дітей, про жіночі захоплення та мрії. Вони разом сміються, плачуть, підтримують одна одну у скрутні життєві моменти. Адже вони – не просто колеги, вони – справжні подруги. І, навіть якщо в процесі роботи виникають непорозуміння, тривають вони лише кілька хвилин, а все тому, що в колективі панує повага і вміння прислухатися одна до одної. Хтось тут працює вже багато років, передаючи свій досвід молодим працівницям, хтось тільки починає свій шлях у складній, але цікавій професії. Усіх їх об'єднує не лише робота, але й спільні інтереси, взаємодопомога та підтримка.

Наталія Малина, машиніст конвеєра:

- Так, робота у нашому цеху дійсно складна, але жодна з нас не скаржиться. Навпаки, нашого ентузіазму вистачить навіть на колег-чоловіків. На нашій дільниці працюють дивовижні люди, поряд з якими забуваєш, наскільки складна в тебе праця. Ми виконуємо її разом, і кожна з нас, зі свого боку, намагається працювати добре, відчуваючи себе частиною однієї згуртованої команди.

Ірина Шитюк, машиніст конвеєра:

- Важку роботу треба обов’язково полюбити, бо інакше просто не зможеш працювати. І ми, дійсно, любимо свою справу і розуміємо, що наша професія важлива для підприємства і країни в тяжкі для неї часи. Це дає нам відчуття гордості за свою професію, ми потрібні Каметсталі, як і вона роками залишається для нас стабільним і перспективним місцем роботи.

 

Поділитися текстом в мережах: Репости вітаються !
>>> Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку
>>> Читайте нас в Instagram
>>> Підбірка новин сайту в GoogleNews
>>> Статті з газети Фермер Придніпров'я

Новини ОТГ